+421 918 373 767info@anserini.sk

Anserini – Bio káva, bio a bezlepkové sladkosti, bio prírodná kozmetika, ekologické čistiace prostriedky 

KTO SME ?

ANSERINI je značka, ktorá garantuje vysokú kvalitu ponúkaných BIO a prírodných produktov.
Našim zákazníkom ponúkame iba tie najlepšie BIO a prírodné produkty, ktorých kvalitu a pravosť potvrdzujú platné certifikáty. Zároveň kladieme veľký dôraz na to, aby pomer ceny a kvality našich produktov bol výborný a naše ceny rozumné a prijateľné.

V našej ponuke nájdete BIO potraviny, BIO bezlepkové potraviny, BIO a prírodnú kozmetiku a EKOLOGICKÉ čistiace prostriedky

anserini.sk

Ako rozpoznať pravé a kvalitné BIO a prírodné produkty ?

 

AKO ROZPOZNAŤ PRAVÉ, CERTIFIKOVANÉ BIO A PRÍRODNÉ PRODUKTY ?

V súčastnosti je trh zaplavený produktami, kde je často pojem „BIO“, „EKO“ alebo „prírodný“ iba marketingový trik a pasca na zákazníka.
Používanie týchto slovíčok nie je bohužiaľ upravené žiadnym zákonom a preto mnohé takto označené produkty majú vo svojom obsahu len minimum prírodných látok, obsah prírodných látok je priam symbolický uprostred syntetického základu.

Preto si pred kúpou vždy dôkladne preverte čo kupujete a nenechajte sa oklamať obalom plným rastliniek a krásnymi obrázkami prírody – to nie je záruka kvalitného a skutočného bio a prírodného produktu.

Kvalitné a pravé bio a prírodné produkty musia disponovať príslušným certifikátom, ktorý bol vydaný kontrolným a certifikačným orgánom.
Inak povedané – na obale musí byť vyobrazené logo príslušného certifikátu, ktorého podmienky daný produkt spĺňa.

V závisloti od certifikátu potom vieme zistiť z akých surovín je produkt vyrobený alebo aké boli použité procesy pri jeho výrobe, skladovaní atď…

Používa sa viacero rôznych certifikátov v závislosti od toho, či sa jedná o bio potraviny, bio a prírodnú kozmetiku, bio a prírodnú drogériu alebo aj od krajiny pôvodu výrobku. Vyznať sa v certifikátoch nie je bohužiaľ jednoduché, preto si popíšeme certifikáty, pod ktoré spadajú naše produkty.

Len tie najkvalitnejšie certifikované BIO a prírodné produkty

BIO A PRÍRODNÁ KOZMETIKA

Zo sortimentu prírodnej kozmetiky s bio zložkami v našej ponuke nájdete napríklad rastlinné mydlá, sprchové gély, šampóny, opaľovacie krémy, krémy na ruky a tvár, arganový olej, olej na vlasy, tvár a telo, micelárnu vodu, zubné pasty, ústne vody …

Myslíme aj na tých najmenších a ponúkame tiež prírodnú detskú kozmetiku. Kúpite u nás napríklad detské šampóny, zubné pasty, čistiaci a upokojujúci olej a mlieko.

prírodná kozmetika
ekologické čistiace prostriedky

EKOLOGICKÉ ČISTIACE PROSTRIEDKY

Zo sortimentu eko čistiacich prostriedkov máme v našej ponuke prostriedky na ekologické pranie, čistiaci prostriedok na riad, odstraňovač vodného kameňa, univerzálny odmasťovač (do kuchyne, na okná, na oblečenie…) atď.

BIO POTRAVINY

Všetky potraviny predávané na našej stránke sú certifikované Bio potraviny a sú označené Európskym logom pre bio potraviny, ktorým musia byť povinne označené všetky bio potraviny od európskych výrobcov.

BIO SUŠIENKY, OBLÁTKY A KREKRY

Ponúkame mimoriadne kvalitné a chutné bio produkty od českej rodinnej firmy Biopekárna Zemanka. Ide o skutočných nadšencov zdravého a ekologického životného štýlu, čo premietajú nielen do receptúr a zloženia produktov, ale aj do všetkých prevádzkových zaležitostí.  V sortimente, ktorý nám dodávajú nájdete aj bio bezlepkové sušienky a krekry.  

BIO KÁVA

Ponúkame Vám výnimočné BIO kávy pod našou značkou Green Coffee. Sú vyrobené zo 100% bio arabiky a rozdelené do dvoch segmentov. 100% bio zelená káva obsahuje mletú zelenú bio arabiku a ponúkame okrem čistej (neochutenej) verzie aj verziu s príchuťou škorice. Druhý segment označený ako Dark Blend tvoria bio kávy obsahujúce 50% mletej zelenej bio arabiky a 50% mletej praženej bio arabiky. Dark Blend bio kávy ponúkame v čistej (neochutenej) verzii a tiež s príchuťou škorice a kardamonu.  

Zelená káva, bio zelená káva, bio arabica, bio káva, bio green coffee, green coffee, pražená zelená káva